Перекласти сторінку

Новости

Прокуратура на захисті конституційних прав громадян, які перебувають у місцях несвободи

     Менською місцевою прокуратурою постійно вживаються заходи  з метою належного додержання законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

        Особлива увага під час перевірок приділяється законності утримання осіб у місцях несвободи, їх матеріально-побутового, медичного забезпечення, працевлаштування.

         Упродовж минулого року місцевою прокуратурою та її територіальними відділами у даній сфері внесено 49 документів реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 47 службових осіб, скасовано 11 незаконних актів, з дисциплінарного ізолятора виправної колонії звільнено 1 незаконно утримувану особу.

         З початку 2017 року з метою реагування на допущені порушення прав громадян у даній сфері внесено 18 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких 14 службових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

         Стан додержання законодавства при застосуванні заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян перебуває під наглядом прокуратури.