Перекласти сторінку

Новости

Прокуратурою подано позов щодо скасування розпорядження райдержадміністрації про продаж права оренди 100 га земель сільгосппризначення вартістю понад 2,4 млн грн

Вивченням стану законності в сфері земельних відносин встановлено, що однією з місцевих державних адміністрацій у 2012 році видано розпорядження про продаж на земельних торгах права оренди ділянок загальною площею 100 га нормативною грошовою оцінкою понад 2,4 млн грн.

На виконання вказаного розпорядження уповноваженими органами не вжито жодних заходів для розробки землевпорядної документації, що є обов’язковою умовою для винесення земельних ділянок на аукціон. 

За таких обставин розпорядник земель вказаної категорії – Головне управління Держгеокадастру в області наразі позбавлене можливості розпорядитися вказаними ділянками, внаслідок чого місцевим бюджетом недоотримуються кошти у вигляді орендної плати. 

На усунення порушень Менською місцевою прокуратурою направлено позов до Чернігівського окружного адміністративного суду з вимогою скасування розпорядження місцевого органу виконавчої влади про продаж права оренди 100 га землі.