Перекласти сторінку

Новости

Виявлено корупційне правопорушення

      Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури систематично проводиться вивчення дотримання вимог антикорупційного законодавства в діяльності посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

      У поточному році відділом виявлено факт вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, начальником сектору Сосницької районної державної адміністрації.

       Так, вказаною посадовою особою всупереч вимогам ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» несвоєчасно подано без поважних причин декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування за 2015 рік.

       Оскільки в діях посадової особи райдержадміністрації вбачались ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю) прокуратурою наявні матеріали для складення відповідного протоколу направлено до Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

        Погодившись із доводами прокурора, районний суд прийняв рішення, яким посадову особу Сосницької РДА визнано винним у вчиненні правопорушення та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 850 грн.

      Реалізовуючи передбачені Законом повноваження як спеціального уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції, Менською місцевою прокуратурою з метою проведення службової перевірки за даним фактом голові Сосницької районної державної адміністрації внесено подання, яке розглянуто та задоволено.

         Питання запобігання корупції залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури та тримається на постійному контролі Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури.