Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Вінницької областіякий, достовірно знаючи, що паспорт громадянина України, виданий на ім'я іншої особи, є підробленим, пред'явив  інспектору прикордонної служби «Гірськ» завідомо підроблений документ, а саме вказаний вище паспорт

Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Сновського району, який придбав, зберігав та носив вогнепальну зброю без передбаченого законом дозволу.

Між Менською районною державною адміністрацією та Менською міською радою з ПП «КФ «Прометей» укладено договори оренди двох земельних ділянок, вивченням своєчасності надходжень до бюджету коштів за землю установлено, що вказаним приватним підприємством не сплачується у повному обсязі орендна плата за використання земель на території Менської міської ради.

Корюківським відділом місцевої прокуратури виявлено чергове порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Корюківським відділом місцевої прокуратури встановлено факт тривалого неналежного використання земельної ділянки та несплати земельного податку за земельну ділянку площею 10 га вартістю понад 238 тис. грн.