Домены .ru и .рф за 99 рублей в год. От аккредитованного регистратора.
Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Результат пошуку зображень за запитом "права ув'язнених"Менською місцевою прокуратурою постійно вживаються заходи  з метою належного додержання законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Результат пошуку зображень за запитом "бюджетні кошти фото" Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури скеровано до суду позовну заяву в інтересах держави в особі управління соціального захисту населення Городянської районної державної адміністрації про стягнення неправомірно виплачених бюджетних коштів тимчасової державної допомоги у сумі 24 тис. грн.

Прийом громадян керівництвом прокуратури Чернігівської області

14 червня 2017 року о 12:00 у приміщенні Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури (яке знаходиться за адресою: смт Сосниця, вул. Грушевського, 32-б, Сосницький район, Чернігівська область) здійснюватиметься особистий прийом громадян керівництвом прокуратури Чернігівської області.


21 червня 2017 року об 11:00 у приміщенні Щорського відділу Менської місцевої прокуратури (яке знаходиться за адресою: м. Сновськ, вул. Щорса, 107) здійснюватиметься особистий прийом громадян керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Результат пошуку зображень за запитом "екстрадиція"Завдяки належно організованій роботі місцевої прокуратури, тісній співпраці з територіальним органом Інтерполу, своєчасно забезпечено надходження необхідних документів з іноземної держави, їх переклад, підготовку та направлення клопотання до суду.

Результат пошуку зображень за запитом "фото продаж землі"У ході встановлення підстав для представництва інтересів держави в суді Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури виявлено грубі порушення вимог земельного законодавства.

Прийом громадян керівництвом прокуратури Чернігівської області

01.06.2017 об 11:00 в приміщенні Городнянського відділу Менської місцевої прокуратури (м. Городня, вул. Чорноуса, 40) буде здійснюватися прийом громадян керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Вивченням стану законності в сфері земельних відносин встановлено, що однією з місцевих державних адміністрацій у 2012 році видано розпорядження про продаж на земельних торгах права оренди ділянок загальною площею 100 га нормативною грошовою оцінкою понад 2,4 млн грн. яке до цього часу нераалізоване, що унеможливлює належне використання земельної ділянки та тягне за собою ненапевнення бюджету

Результат пошуку зображень за запитом "порубки лісу"В інтересах держави в особі Хрипівської сільської ради Городнянського району прокуратурою подано до винної особи, внаслідок неправомірних дій якої, незаконно зрубано 23 дерева вільхи та 1 тополю, чим заподіяно збитків на суму 96 тис. грн.